follow
dudzisz wood and floor
Obie kolekcje łączą w sobie prostotę, nowoczesny zaskakujący styl oraz wysoką jakość wykonania. Projektowane były z myślą o ludziach ceniących kreatywne, funkcjonalne i piękne wnętrza. Płytki parkietowe dudzisz wood and floor tworzą na powierzchniach ścian oraz podłóg niepowtarzalne wzory, zwłaszcza że można układać je na różne sposoby, w zależności od oczekiwanego efektu. Innowacyjne wykorzystanie drewna pozwala grą faktur, kształtów oraz barw stworzyć wyrafinowane, luksusowe powierzchnie. Proste, nowoczesne kształty naszych płytek parkietowych z kolekcji Reality zainspirowane są geometrycznymi formami otaczającej nas współcześnie przestrzeni – rzeczywistej oraz wirtualnej. Kolekcja Neverland swoimi miękkimi liniami przywodzi na myśl odległe orientalne krainy lub morskie krajobrazy.
Miękki kształt, jaki linie fal tworzą na powierzchni wody od zawsze działa na człowieka relaksująco. Zaczerpnięty z natury wzór wprowadza do wnętrza wrażenie harmonii i spokoju. Sposób układania płytek nie narzuca kierunkowości, co pozwala deseniowi delikatnie płynąć przez przestrzeń.

Płytki są dostępne w dwóch wersjach: litej i warstwowej. Rodzaje drewna, których standardowo używamy do wykończenia to: merbau, dąb, jesion, buk, sosna. Więcej informacji w zakładce TECHNOLOGIA.
Wymiar płytki to 122x160 mm; na metrze kwadratowym mieści się około 67 sztuk.

Poniżej udostępniamy pliki, które ułatwią zaprojektowanie wnętrza z wykorzystaniem płytek parkietowych marki dudzisz wood and floor.

rubber.dwg - dokładne wymiary płytki rubber w formacie DWG
rubber.rar - tekstury z płytką rubber w plikach JPG
rubber.pdf - różne desenie z płytką rubber w pliku PDF
Główna | Facebook | FAQs | Partnerzy | Kontakt